tenisky nike
mena:
Domov ::  Námorná doprava & Vracia

Námorná doprava & Vracia

1. Preprava
Informácie o sledovaní:

Po odoslaní tovaru dostanete e-mail s potvrdením o dodaní vrátane čísla sledovania vašej objednávky. Ponúknite skutočnú a efektívnu e-mailovú adresu, ktorá môže byť rýchlo informovaná o stave dodávky tovaru.

Doba dodania:

Príkazy sa zvyčajne odosielajú do 24 hodín od dátumu objednávky. Po odoslaní tovaru Vám zašleme sledovacie číslo na sledovanie online. Ako obvykle, trvá 3 až 5 pracovných dní na vašich dverách. Vašou spokojnosťou je to, o čo sa usilujeme.

2. Politika vrátenia
Poznámky

---- Ak chcete vrátiť svoje položky, musíte nás kontaktovať na našu dodaciu adresu. A všetky položky musia mať pôvodný stav: nepotrebné, nezabudnuté a so všetkými pripojenými tagmi.

---- Predtým, ako zadáte objednávku, musíte potvrdiť farbu, veľkosť a štýl, ktorý ponúkame, a ak to nie je problém s kvalitou, vráťte poštovné za kupujúci.

---- Ak ide o problém s kvalitou alebo o nesprávnu verziu, fotografujte položku a pošlite nám obrázky. Preberáme plnú zodpovednosť za problém s kvalitou.

---- Ak chcete vymieňať iný štýl alebo požiadať o vrátenie platby, po odoslaní zásielok nám prosím informujte číslo sledovania. Akonáhle obdržíme položky, dodáme novú položku, ktorú ste zoradili alebo vrátili platbu.

---- Nie sme zodpovední za balíky stratené v tranzite.

---- Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa vrátenia svojich produktov, kontaktujte nás!

Robíme všetko preto, aby sme vám poskytli 100% spokojnosť. Ak chcete požiadať o vrátenie, najprv kontaktujte náš zákaznícky servis a informujte sa o dôvode vrátenia. Všetky položky, ktoré nám boli odoslané, musia byť v pôvodnom stave kompletné so všetkými značkami a štítkami: nepoužívané, neopotrebované, upravené alebo umývané atď., Môžete si vychutnať spiatočnú službu v priebehu požadovaného obdobia, kedy sa nebudeme vrátiť alebo vymeniť.

Žiadny návrat alebo výmena v týchto situáciách:

1) Neprijímame položky, ktoré majú akýkoľvek kvalitatívny problém, ktorý je spôsobený subjektívne uvedomenie si vadného tovaru.

2) Neakceptujeme vrátenie akejkoľvek položky, ktorá bola použitá, poškodená, gravírovaná alebo zmenená treťou stranou.

3) Neprijímame položky, ktoré sú neoprávnené, nesprávne zabalené alebo nesprávne poistené. Ďakujeme za pochopenie.

Zrušenie objednávky

Ak ste objednávku objednali a chcete ju neskôr zrušiť, kontaktujte prosím zástupcu zákazníckeho servisu čo najskôr. Ale ak bola vaša objednávka odoslaná, nebudeme mať žiadny spôsob, ako ju zrušiť. Ďakujeme za pochopenie.

Priateľské oznámenie

Ak ste do troch dní od odoslania objednávky neobdržali svoje číslo sledovania, Váš e-mailový server ho považoval za spam. V takomto prípade nás prosím kontaktujte.

tenisky nike

Copyright © 2019 www.scubadoodeals.com. Powered by tenisky nike
Vaša IP adresa je: 3.234.210.89     tenisky nike , nike oblecenie , nike vypredaj , nike huarache , air max , nike na predaj